Lelin - Wiewiórka do pchania na kiju - zabawka 12m+

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Marka Lelin, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce to przykład bardzo dobrych gatunkowo produktów w rozsądnych cenach. Od ponad 10 - ciu lat obecna w branży zabawek drewnianych firma jest sprzedawana na wielu rynkach w Europie Zachodniej, Nowej Zelandii czy Australii.

Lelin to zabawki ładnie wykonane, o nowoczesnym designie. Dużą jakość kłądzie się tu na bezpieczeństwo. Każdy produkt jest przebadany w akredytowanym laboratorium i posiada raport z testów. Możemy z całą pewnością polecić produkty tej marki jako jedne z najlepszych w naszej ofercie.

Wiewiórka do pchania na kiju - zabawka 12m+

Cena:
36.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Wiewiórka do pchania to zabawka przeznaczona dla małych dzieci, które zaczynają chodzić.

Wesoła wiewiórka będzie dla nich dodatkową atrakcją i zachętą do doskonalenia umiejętności chodzenia.

Zabawka jest w całości wykonana z drewna. Na kółeczkach ma przyczepione gumeczki, które będą zapobiegać ślizganiu się zabawki oraz rysowaniu podłogi.

Dzieci uwielbiają zabawki do pchania na kiju. Te wykonane z drewna będą służyły dziecku długo podczas licznych spacerów. Kijek do pchania skręcany z dwóch części, dlatego można wybrać opcję z krótszym lub dłuższym kijkiem.

Materiał: lakierowane drewno

Wymiary: 

  • wiewiórka ok. 15 x 15 cm
  • długość kijka: całość 53 cm

Wiewiórka: 14 x 13 x 8cm

Wiek: 1+

Referencja: L10240

Deklaracja zgodności CE

xqa, xqg, 

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies