Bino - Bino Zegar drewniany do nauki godzin

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Bino Zegar drewniany do nauki godzin

Cena:
39.90 zł 29.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

„ Przepraszam, która jest godzina ? „ Warto uczyć dzieci od najmłodszych lat pisania, czytania, liczenia ale również bardzo ważna jest nauka czasu. Bardzo często zdarza się, że ktoś pyta nas o godzinę.

Pomoc w postaci drewnianego zegara od firmy Bino na pewno pozwoli na szybsze zaznajomienie się z pojęciem czasu. Poprzez zabawę dziecko uczy się poznawać pojęć takich jak: pięć po, piętnaście po, za dwadzieścia itp. Dziecko może samo przesuwać wskazówki i dowolnie ustawiać godziny.

Zegar posiada klocki w trzech kolorach czerwonym, niebieskim i żółtym oraz sporych rozmiarów cyfry, dzięki czemu łatwiej będzie wizualnie zapamiętać daną godzinę.

Dodatkowa podstawka pozwala na postawienie zegara np. na biurku. Wycięty otwór pośrodku pozwala na wygodne chwytanie zegara.


Zegar składa się z:

  • 13 elementów stałych ( kolorowe klocki, wskazówki )
  • podstawka do zegara

Produkt w całości wykonany z drewna z malowanymi elementami

Wiek: 3+

Wymiary: 19,5 x 6,5 20,5 cm

Referencja: 84050

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies