Lelin - Klocki miasteczko do układania

Marka Lelin, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce to przykład bardzo dobrych gatunkowo produktów w rozsądnych cenach. Od ponad 10 - ciu lat obecna w branży zabawek drewnianych firma jest sprzedawana na wielu rynkach w Europie Zachodniej, Nowej Zelandii czy Australii.

Lelin to zabawki ładnie wykonane, o nowoczesnym designie. Dużą jakość kłądzie się tu na bezpieczeństwo. Każdy produkt jest przebadany w akredytowanym laboratorium i posiada raport z testów. Możemy z całą pewnością polecić produkty tej marki jako jedne z najlepszych w naszej ofercie.

Klocki miasteczko do układania

Cena:
82.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Śliczne kolorowe klocki to wielofunkcyjna zabawka wykonana z ekologicznego materiału, jakim jest drewno. Zabawka ma wiele zalet, a dziecko układając klocki ćwiczy i rozwija swoje umiejętności:

  • rozwija orientację przestrzenną, dzięki czemu później łatwiej mu jest np. w nauce trygonometrii. Dodatkowo rozumie zależności przestrzenne. Można przy okazji układania klocków uczyć się zależności obiektów względem siebie np: za, obok, pod, nad itp.
  • ćwiczy koordynację ręka-oko i zdolności motoryczne układając klocki jeden na drugim lub w inne wymyślne konstrukcje
  • dla młodszych dzieci jest okazją do nauki rozpoznawania kształtów i kolorów
  • rozwija wyobraźnię i kreatywność, dzięki możliwości ułożenia klocków na wiele sposobów oraz możliwości wymyślania różnych historii na podstawie wykreowanego krajobrazu.

Zestaw został pomyslany tak, aby zachęcać do zabawy. To co go wyróżnia to dołożone również klocki pojazdy oraz klocki z drogą, którą można budować w miasteczku. Całość bardzo kolorowa i zapakowana w wygodne pudełko z uchwytem na górze.

Zestaw składa się z 49 klocków:

  • klocki do budowy budynków, znajdziecie tu między innymi policję, remizę, bank, przystanek autobusowy, domki, bloki itp.
  • figurki pojazdów, drzew i świateł
  • drogę - 8 odcinków prostych i 4 zakręty

Dzięki tak ułożonemu zestawowi możecie wymyślać wciąż nowe układy i tworzyć historię Waszego miasta od nowa.

Wiek: 2+

Referencja: L10242

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies