Bino - Kolejka drewniana w wiaderku- zestaw Farma Country

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Kolejka drewniana w wiaderku- zestaw Farma Country

Cena:
129.90 zł 89.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Drewniany zestaw kolejka Farma to duży zestaw nie tylko do zabawy w pociągi, ale i do układania. Całość pomyślana w taki sposób, aby nie tylko tory były do układania. Zestaw zawiera również składaną stodołę oraz dość sporą matę do położenia na spodzie. Możecie dzięki temu stworzyć ciekawy wiejski krajobraz z przejeżdżającymi pociągami, turystami i elementami wożonymi na farmę i z farmy.

W skład zestawu wchodzi 45 elementów:

  • pociąg Farma składający się z lokomotywy i dwóch wagoników, jeden wagonik z dwoma palikami i dodatkowy element siana, który można nakładać i ściągać, drugi wagonik z rowkiem, w który można ustawić zwierzątko do przewiezienia
  • tory: 4 proste w dwóch długościach, 8 zakrętów, 2 odcinki wznoszące
  • drzewo z zawieszką - ten element ma z tyłu pień do przykręcenia, tak, aby pociągi mogły pojeźdżać i zjeżdżać, jako dodatkowe urozmaicenie
  • stodoła do złożenia - budynek składa się z 8 elementów, które można złożyć bez użycia żadnych śrub
  • figurki: konika, kozy, psa, dwóch krówek, kury, kaczki, farmera i traktora
  • znak oraz 4 krzaki
  • mata, na której wszystko można ułożyć, a także dodać inne elementy. Wymiar maty to aż 100 x 60cm

Dzięki tej zabawce dziecko poznaje różne kształty i kolory. Zabawka rozwija sprawność manualną oraz ćwiczy koordynację ręka-oko.Aby ułożyć tor dla kolejki zabawka wymaga zdolności logicznego myślenia, a ustawienie pozostałych klocków pomaga w rozwijaniu kreatywności i zdolności postrzegania przestrzennego. Co równie istotne zestaw można rozbudowywać o kolejne elementy zgodnie z zainteresowaniami dziecka tj. o elementy z motywami farmy lub elementy kolejkowe.

Całość wykonana z solidnego dobrej jakości drewna. Wszystko pomalowane w żywych kolorach, które dodatkowo zachęcą dziecko do zabawy. Zestaw zapakowany w wygodne wiaderko z uchwytem, co ułatwia przenoszenie oraz utrzymanie porządku po zabawie.

Elementy kolejki pasują do produktów innych producentów (m.in. Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland. itd), więc można łatwo dokonać rozbudowy kolejki lub połączyć ją z inną kolejką.

Wymiary opakowania: 26 x 22cm

Wiek: 3+

Referencja: 82206
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies