SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Drewniany zestaw do układania i zabawy Stodoła
Drewniany zestaw do układania i zabawy Stodoła
Drewniany zestaw do układania i zabawy Stodoła
Drewniany zestaw do układania i zabawy Stodoła
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Do układania / Bino - Drewniany zestaw do układania i zabawy Stodoła

Drewniany zestaw do układania i zabawy Stodoła

Promocja
Cena:
129,90 zł
99,00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Bino
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Zestaw do zabawy w układanie. Możecie mieć swoje własne małe gospodarstwo ze zwierzętami, stodołą i wieloma innymi elementami wyposażenia. Cały zestaw to aż 49 elementów do zabawy.

Zabawę rozpoczynamy od ułożenia puzzli, które będą stanowiły podłogę dla naszej farmy. Wielkość podłogi po złożeniu 50 x 35cm. W zestawie 15 kartonowych, dużych puzzli.

Następny krok to zmontowanie i ustawienie stodoły (wymiary stodoły: 30 x 26 x 22cm). Stodoła ma poddasze na słomę i drabinę, która tam prowadzi. Dach okna i sporo miejsca, aby wygodnie było układać zwierzęta. 

W zestawie znajdziecie również drewniane figurki farmerów i wiejskich zwierząt (konik, owce, kury, świnki, kaczki, krowa, królik) oraz elementów zagospodarowania terenu (snopki słomy, krzak, drzewo, płotki, żłób).

Całość wykonana z dbałością o detale i szczegóły, daje możliwość układania i zabawy na wiele sposobów. Dziecko ustawiając części rozwija zdolności manualne i koordynację ruchów, a dodatkowo dowiaduje się jak wyglada życie na farmie.

Wymiary: 50 x 31 x 36cm

Wiek: 3+

Numer referencyjny: 82222

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie