Bino - Drewniany zestaw do układania i zabawy Stodoła

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Drewniany zestaw do układania i zabawy Stodoła

Cena:
129.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Zestaw do zabawy w układanie. Możecie mieć swoje własne małe gospodarstwo ze zwierzętami, stodołą i wieloma innymi elementami wyposażenia. Cały zestaw to aż 49 elementów do zabawy.

Zabawę rozpoczynamy od ułożenia puzzli, które będą stanowiły podłogę dla naszej farmy. Wielkość podłogi po złożeniu 50 x 35cm. W zestawie 15 kartonowych, dużych puzzli.

Następny krok to zmontowanie i ustawienie stodoły (wymiary stodoły: 30 x 26 x 22cm). Stodoła ma poddasze na słomę i drabinę, która tam prowadzi. Dach okna i sporo miejsca, aby wygodnie było układać zwierzęta. 

W zestawie znajdziecie również drewniane figurki farmerów i wiejskich zwierząt (konik, owce, kury, świnki, kaczki, krowa, królik) oraz elementów zagospodarowania terenu (snopki słomy, krzak, drzewo, płotki, żłób).

Całość wykonana z dbałością o detale i szczegóły, daje możliwość układania i zabawy na wiele sposobów. Dziecko ustawiając części rozwija zdolności manualne i koordynację ruchów, a dodatkowo dowiaduje się jak wyglada życie na farmie.

Wymiary: 50 x 31 x 36cm

Wiek: 3+

Numer referencyjny: 82222

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies