Bino - Tablica dwustronna obrotowa

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Tablica dwustronna obrotowa

Cena:
69.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Rozkładana dwustronna drewniana tablica w formie sztalugi świetnie wygląda jako element wystroju dziecięcego pokoju, ale jest przede wszystkim praktyczną zabawką. Przez cały czas pełni również funkcję edukacyjną.

Z jednej strony znajduje się kredowa tablica, która daje nieskończone możliwości rysowania i pisania. Z drugiej strony znajduje się tablica magnetyczna do której można przyczepić magnesy lub pisać markerem do białych tablic suchościeralnych. W naszym sklepie możecie dokupić wiele rodzajów magnesów do tablicy: literki i cyferki, zwierzątka i wiele innych.

Tablicę można też wykorzystać np. do zabawy w "kalambury" gdzie jedna osobą dostaje zadanie i rysuje, a pozostali uczestnicy zabawy odgadują wcześniej zapisane na kartce hasło. Można się bawić w wiesielca ćwicząc poznawanie alfabetu i umiejętność tworzenia słów. Można grać w różne gry logiczne np. kółko i krzyżyk. Tablica to wiele możliwości fantastycznej zabawy i sprawdzi się zarówno jako pomoc szkolna, ale i świetna zabawka dla przyszłego artysty.

Na dole wygodna półka na przechowywanie kredy, mazaków czy magnesów tak, aby wszystko było pod ręką.

Tablica jest wykonana w taki sposób, aby łatwo było ją obrócić. Po bokach znajdują się śrubeczki. Wystarczy poluzować dwie śrubki z każdej strony i przesunąć dolną krawędź tablicy na drugą stronę. Potem ponownie dokręcić śrubki i gotowe. 

W zestawie wraz z tablicą znajduje się:

  • ścierak na wycierania tablicy
  • 3 kolorowe kredy
  • czarny mazak

Wymiary: 45 x 35 x 65cm

Powierzchnia do pisania: 34,5 cm

Tablica  zapakowana jest w kolorowe opakowanie, a nie tylko zwykły worek foliowy. Dzięki temu tablicę można podarować jako prezent.

Wiek : 3+

Referencja: 83653
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies