Bino - Kostka motoryczna Parkowe atrakcje

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Kostka motoryczna Parkowe atrakcje

Cena:
119.90 zł 89.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Kostka motoryczna z dużą ilością atrakcji powoduje rozwój funkcji poznawczych maluchów. Dzięki różnym możliwościom zabawy, które oferuje dziecko rozwija motorykę rąk, koordynację ręka-oko oraz logiczne myślenie. Kostki  to produkty na wiele godzin zabawy. Każda ścianka oferuje inną atrakcję. W tej kostce poznacie atrakcje parkowych alejek.

  • na górze pętla motoryczna z drzewkiem, alejką parkową, małym stawem i kaczką. Koraliki umieszczone zostały na dwóch pętlach do przewlekania. Ich różne kolory i kształty zachęcą do zabawy
  • na pierwszej ściance znajdziecie koła zębate, które poruszając się w magiczny sposób po dotknięciu jednego
  • kolejna ścianka to sowa przyczajona w parku, która jest główną ozdobą zegara. Wskazówki zegara można przesuwać poznając jednocześnie cyfry
  • kwiatek to ozdoba następnej ścianki. Jest to jednocześnie sorter kształtów umożliwiajacy ich poznawanie i dopasowanie. W zestawie pięć klocków w podstawowych kształtach: trójkąta, kwadratu, półkola, pięciokąta i koła. Dla ułatwienia klocki są połączone z otworem również odpowiednim kolorem
  • labirynty na ostatniej ściance wiją się w różny sposób, jak ścieżki w parku. Od łagodnych zakrętów po ostry zygzak.

Kostka ma zachęcić dziecko do odkrywania swoich tajemnic. Małe paluszki będą miały co robić. Górną pętlą można się bawić niezależnie. Można ją ściągnąć i ustawić na blacie (ma na spodzie cztery nóżki). Dzięki ściąganej górze łatwo będzie wyciągnąć klocki ze środka.

Całość wykonana z drewna, elementów metalowych i tworzywa (tylko wskazówki zegara). Kostka bardzo kolorowa, zachęca do zabawy.

Wymiary: 20 x 20 x 36cm

Wiek : 3+

Referencja: 84189
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies