Woody - Kuchnia dwustronna ze światłem i dźwiękiem

Marka Woody jest własnoscią czeskiej firmy WoodyLand. Opiera się na czeskiej tradycji zabawek drewnianych jednakże dynamicznie się rozwija i elastycznie reaguje na zapotrzebowanie ze strony klientów, rodziców, instytucji edukacyjnych i samych dzieci. W tym momencie marka ma około 500 pozycji w asortymencie, głównie drewnianych, skąd wzięła swoją nazwę.

Kuchnia dwustronna ze światłem i dźwiękiem

Cena:
499.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 3 lat
Producent:

Opis produktu

Ta kuchnia to połączenie klasyki i nowoczesności. To multi rozwojowe centrum edukacyjne, które w odróżnieniu od tradycyjnych kuchni drewnianych ma jeszcze dźwięk i światło.

Duża kuchnia  to ponadczasowa zabawka służąca przede wszystkim do zabawy w naśladowanie dorosłych, odgrywanie ról, ale i rozwijanie pasji u dzieci i ciekawości na to co się dzieje wokół nich. Sprawdzi się jako prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, a dzięki temu, że została wykonana z drewna przetrwa niejedno gotowanie. Jej wielkość sprawia, że ma wszystko co potrzebne do zabawy. Będzie stanowić świetny powód do wspólnej zabawy i rozwijania również umiejętności społecznych.

Zestaw jest dwustronny co zapewnia zabawę na wiele sposobów. Z jednej strony kuchnia ze zlewam i płytą, a z drugiej pralka i szafka. Całość wykonana z drewna w delikatnej kolorystyce.

Komplet zawiera:

  • piekarnik z zamykanymi drzwiczkami i półką w środku. Nad drzwiczkami trzy pokrętła
  • mikrofalówka z panelem sterowania
  • szafka z drzwiczkami
  • płyta górnej z płytą grzewczą z palnikami z dźwiękiem i światłem 
  • zlew z kranem
  • pochłaniacz
  • pralka z otwieranymi drzwiczkami
  • szafka przy pralce z zamykanymi drzwiczkami
  • dwie półeczki z boku 

Płyta grzewcza została wykonana w taki sposób, że po naciśnięciu guziczka zapala się czerwone światło, jak w prawdziwej kuchni indukcyjnej. Dodatkowo zawiera czujnik, który po postawieniu garnka na kuchni będzie imitował dźwięk gotujących się potraw. Uwaga! Dźwięk będzie słyszalny dopiero gdy postawicie na kuchence garnek, co jeszcze bardziej upodabnia kuchenkę do prawdziwej. Do płyty potrzebne są dwie baterie typu AA (brak w zestawie).

Kuchnia z pralnią dla małych gospodarzy pomaga w rozwoju dziecka pobudzając jego wyobraźnię i koordynację ręka-oko. Zabawka zachęca do odgrywania scenek imitujących zachowanie dorosłych rozwijając umiejętności społeczne. Dzieciaki same wymyślają swoje role do odegrania. 

Do kompletu świetnie sprawdzą się zestawy żywności lub sprzętu AGD. 

Wymiary: 77 x 88cm, wysokość do blatu ok 55cm

Wiek : 3+

Referencja: WD91854
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies