Viga - Dźwig drewniany z wywrotką

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Dźwig drewniany z wywrotką

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Odbiór w punkcie
Cena:
89.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ten drewniany zestaw to świetny pomysł na prezent dla każdego chłopca. Dzięki ruchomym elementom i akcesoriom będzie miał sporą dawkę budowlanej frajdy. Pora ustawić dźwig na budowie. 

Dźwig jest wyposażony w ramię z uchwytem. Ramię można poruszać góra - dół oraz pokrętłem z boku zwijać i rozwijać sznureczek. Na górze zabawki należy ułożyć drewniany podest na materiały budowlane. Natomiast w środku dźwigu znajduje się specjalna pochylnia, po której można je spuszczać prosto na podstawioną ciężarówkę.  Bawić można się w ten sposób, że układane są elementy na pochylni, która wędruje do góry. Potem kostki wykładać można na zamontowany podest i spuszczać po pochylni w dół na podstawiony samochód. Całość wspomaga rozwój motoryki i logicznego myślenia.

W zestawie znajduje się:

  • dźwig z ruchomym ramieniem i podestem
  • platforma ze sznureczkami do przenoszenia ładunków
  • wywrotka z ruchomą paką do wyładowywania ładunków
  • cztery drewniane klocki do przenoszenia
  • trzy figurki ludzików pracujących na budowie
  • szlaban

Zestaw świetnie się sprawdzi do zabawy w budowanie. Możecie na platformie przenosić klocki z zestawu oraz inne, które macie w domu. Na uwagę zwracają szczegóły wykończenia zabawki oraz fakt, że stanowi kompletny zestaw. 

Całość wykonana z drewna (jedynie haczyk z metalu).

Wiek: 3+

Wymiary dźwigu: 27 x 17 x 11cm
Referencja: V51616

Deklaracja zgodności CE 

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies