Goki - Słowny młyn Goki

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Słowny młyn Goki

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Ciekawa gra planszowa dla 1-4 graczy. Układaj słowa z przypadkowych liter i wygrywaj. Jest to gra edukacyjna, która pomaga dzieciom uczyć się układania wyrazów w krótkim czasie. Dzięki tej grze dzieci mogą również nauczyć się różnych działań matematycznych. W grę można grać na cztery różne sposoby, co jeszcze bardziej wpływa na jej atrakcyjność:

  • pierwsza wersja gry polega na ułożeniu, według określonych reguł, jak najszybciej wyrazów składających się z zaznaczonych liter. Najmłodzszy gracz wybiera kilka pól, do których wkłada pionki a następnie kręci kołem. Z wylosowanych liter gracze układają słowa.  Jeśli ktoś ułoży wyraz zdobywa punkt. Kiedy gracz ułoży nieznane słowo traci punkty i zaczyna grę od początku. Osoba, która jako pierwsza ułoży osiem słów wygrywa.
  • druga wersja jest podobna do pierwszej, ale nieco trudniejsza. Gracze muszą ułożyć jak największą ilość słów, ale w jak najkrótszym czasie. Gdy jeden z graczy układa słowo pozostali rzucają kostką, kiedy ktoś wyrzuci 6 oczek czas się kończy. Osoba układająca słowa otrzymuje punkt jeśli ułoży w tym czasie słowo. Jeśli nie kolejka przechodzi na następnego gracza. Wygrywa osoba, która jako pierwsza zdobędzie 8 punktów.
  • trzecia wersja polega na ułożeniu jak największej liczby słów tylko z 3 liter. Gracze wymyślają i zapisują słowa przez określony czas, następnie każdy odczytuje swoje wyrazy i zapisuje punkty, które zdobył. Wygrywa gracz, który zdobędzie jako pierwszy 8 punktów. Punkty zdobywa się w zależności od tego czy słowa zostały wymyślone tylko przez jednego gracza, kilku czy wszystkich.
  • czwarta wersja opiera się na planszy z cyframi. Na początku gracze ustalają jaki wynik trzeba uzyskać, potem najmłodszy gracz wkłada ustaloną ilość pionków w pola i kręci kołem. Następnie z wylosowanych cyfr trzeba jak najszybciej ułożyć działanie odpowiadające wynikowi. Osoba, która jako pierwsza ułozy prawidłowe działanie zdobywa punkt. W kolejnej rundzie znowu najmłodszy gracz kręci kołem i zabawa trwa dalej. Jeśli żaden z graczy nie będzie mógł ułożyć działania matematycznego należy ponownie zakręcić w celu wylosowania innych cyfr. Wygrywa osoba, która jako pierwsza wymyśli 8 działań matematycznych.

Gra zawiera:

  • drewnianą planszę z podwójnym pierścieniem,
  • kostkę,
  • 15 pionków: część do oznaczania liter / cyfr i cztery do oznaczania punktacji

Gra wykonana z drewna, w ciekawej kolorystyce.

Wiek: 6+

Wymiary planszy: 27cm

Referencja: 56739

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies