GOKI Miarka wzrostu rakieta
GOKI Miarka wzrostu rakieta
GOKI Miarka wzrostu rakieta
GOKI Miarka wzrostu rakieta
Strona główna / Produkty

GOKI Miarka wzrostu rakieta

Cena:
29,90 zł
Ean:
4013594607469
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Goki
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Nowa miarka nie tylko umożliwi pomiar wzrostu pociechy, również zabierze Was w kosmiczną podróż pomagając w przemianie pokoju malucha. Nawet podróż w dalekie galaktyki jest możliwa przy odrobinie wyobraźni i odpowiednich dodatków. Jeśli Wasze dziecko pasjonuje się kosmosem, ufoludkami, statkami kosmicznymi ta miarka go ucieszy.

Drewniana miarka wzrostu będzie praktycznym przedmiotem, dzięki któremu zmierzysz wzrost swojego dziecka. Uchronisz drzwi i ściany przed pomazaniem, a jednocześnie miarka ze względu na swoje śliczne i pełne kolorów wykonanie będzie pełniła funkcję dekoracyjną. Ozdobę miarki stanowią cztery okienka z podróżującymi w rakiecie: robotem, kosmonautą, psem i kosmitą.

Miarka ma nadrukowaną z boku podziałkę od 80 do 140cm. Możesz zacząć mierzyć już około półtoraroczne dziecko, aż do osiągnięcia przez nie 1,40m wysokości, dokumentując przyrost wzrostu pociechy. 

Miarka ma z tyłu otwór umożliwiająca powieszenie jej na odpowiedniej wysokości na haczyku.

Materiał: naturalne drewno

Wymiary: 70 x 8,5cm 

Referencja: 60746

Deklaracja zgodności CE

Ważne - miarka nie jest składana, wykonana jest z jednego drewnianego elementu. Ze względu na długość nie nadaje się do wysyłki do paczkomatu.

Dodaj opinię o produkcie