SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Przyprawy w zestawie
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Kuchnie i akcesoria kuchenne / Żywność / Melissa & Doug - Przyprawy w zestawie

Przyprawy w zestawie

Cena:
58,90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Melissa & Doug
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Macie już kuchnię, jedzenie i inne niezbędne elementy do przygotowania posiłków? Pora na ten śmieszny zestaw przypraw. Dlaczego ta zabawka daje tyle radości, bo pomimo tego, że nie jest prawdziwa, wygląda bardzo realnie i ma kilka zaskakujących funkcjonalności:

 1. Ketchup i musztarda wylatują z butelki - zostało to osiągnięte w prosty sposób. Na górze butelki sznureczek, który po przechyleniu i naciśnięciu wyleci z butelki jak prawdziwy. Dzięki zabezpieczeniu na jego końcu nie wypadnie całkowicie, więc po odchyleniu z powrotem do pionu wróci na swoje miejsce i będzie czekał na następne użycie
 2. Solniczka i pieprzniczka mają w środku drobinki imitujące sól i pieprz. Dzięki temu po przechyleniu zawartość również się przesypuje jak w prawdziwych. Na górze jest tylko imitacja dziurek, więc elementy również pozostają na swoim miejscu.
 3. Sos ma w środku gęstą ciecz imitującą prawdziwy sos. Po przechyleniu butelki widać ruch płynu, jak w prawdziwym sosie.

Dzięki takim artykułom zabawa będzie jeszcze bardziej realnie odzwierciedlać to, co dzieje się w życiu. Odgrywanie ról to zabawa, która uczy dzieci zachowań w grupie i umiejętności społecznych. Zabawa w sklep, dom czy restaurację to również okazja do poćwiczenia zwrotów grzecznościowych i dobrych manier. Dzięki takim elementom możecie się świetnie bawić również w restaurację czy dom. Dodatki tego typu to uzupełnienie wielu posiłków czy grilla.  

W skład zestawu wchodzi 6 elementów:

 • ketchup
 • musztarda
 • sól
 • pieprz
 • sos tabasco
 • metalowy przybornik na wszystkie elementy

Dzięki przybornikowi możecie łatwo zebrać cały zestaw i mieć zawsze pod ręką.   

Wiek: 3+

Wymiary opakowania: 18 x 18 x 12cm

Wymiary niektórych produktów:

 • ketchup i musztarda 15 x 4cm
 • sól i pieprz 8 x 4cm

Referencja:19358

Deklaracja zgodności CE

xqj

xqf, xqj,

Dodaj opinię o produkcie