Woody - Puzzle dźwiękowe - Pojazdy

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Marka Woody jest własnoscią czeskiej firmy WoodyLand. Opiera się na czeskiej tradycji zabawek drewnianych jednakże dynamicznie się rozwija i elastycznie reaguje na zapotrzebowanie ze strony klientów, rodziców, instytucji edukacyjnych i samych dzieci. W tym momencie marka ma około 500 pozycji w asortymencie, głównie drewnianych, skąd wzięła swoją nazwę.

Puzzle dźwiękowe - Pojazdy

Cena:
54.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 3 lat
Producent:

Opis produktu

Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc. Aby zachęcić dziecko do zabawy i ćwiczenia układanka będzie wydawać dźwięki. 

Układanka wykonana jest z naturalnego drewna, złożona z podstawy i 5 elementów. Znajdziecie tu: samochodzik, samolot, wóz policyjny, pociąg i karetkę. 

Zabawka doskonale rozwija wyobraźnię naszego dziecka ucząc dziecko koncentracji oraz spostrzegawczości. Dziecko również ćwiczy zdolności manualne szczególnie paluszki, a dźwięk dodatkowo zachęca je do zabawy. Można też bawić się w zgadywanki np. zgadnij jaki pojazd wydaje taki dźwięk?

Do zabawki potrzebna jest bateria LR44.

Wymiary: 27 x 19 x 1,5cm

Wiek : 3+

Referencja: WD90331

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies