Woody - Przybijanka tablica korkowa

Marka Woody jest własnoscią czeskiej firmy WoodyLand. Opiera się na czeskiej tradycji zabawek drewnianych jednakże dynamicznie się rozwija i elastycznie reaguje na zapotrzebowanie ze strony klientów, rodziców, instytucji edukacyjnych i samych dzieci. W tym momencie marka ma około 500 pozycji w asortymencie, głównie drewnianych, skąd wzięła swoją nazwę.

Przybijanka tablica korkowa

Cena:
39.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przybijanki korkowe to zabawki do rozwijania umiejętności manualnych i kreatywności. Wystarczy wybrać kształty i przybijać je do korkowej tablicy tak, aby powstał obrazek. To co powstanie zależy tylko od dziecięcej wyobraźni. Ilość możliwych kombinacji nieograniczona, wystarczy wymyślić wzór i spróbować go ułożyć.

Zestaw zawiera 229 elementów:

  • korkową tabliczkę o wymiarach: 24 x 17cm
  • 126 drewnianych elementów w różnych kolorach i kształtach
  • 2 młoteczki
  • pinezki

W każdym drewnianym elemencie przygotowany został otwór, aby dziecko nie musiało się męczyć z jego przebiciem. Jest to też bezpieczniejsza opcja, bo dzięki przyłożeniu pinezki w otwór jest mniejsze ryzyko skaleczenia.

Zabawka uczy rozpoznawania kształtów- znajdziecie tu prostokąty, kwadraty, koła, trójkąty, łezki, trapezy, księżyce, elipsy.

A przy tym możliwość pracy młotkiem - ale frajda! Całość zapakowana w kolorowe pudełko.

Wymiary opakowania: 26 x 19 x 4cm

Wiek: 5+

Referencja: WD90707

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies