Goki - Mozaika kolorowa Goki

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Mozaika kolorowa Goki

Cena:
75.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Kolorowa drewniana mozaika jest idealną zabawką dla małych budowniczych. Wyjątkowy świat kolorów oraz radosny charakter klocków zainteresuje każde dziecko.

Dzięki tej zabawce dziecko zacznie rozwijać swoje zdolności manualne oraz wzbogaci swoją wyobraźnię. Klocki można układać zarówno w poziomie, jak i w górę, na podstawie i poza nią.

Układanka składa się z 39 wielobarwnych drewnianych klocków. Budowanie różnych konstrukcji pozwoli rozwinąć wyobraźnię przestrzenną dziecka.
Dodatkowo zabawka ta pozwala na konstruowanie różnego rodzaju mozaik, dzięki możliwości osadzenia klocków w drewnianej ramce, która pełni również funkcję opakowania ułatwiającego przechowywanie produktu.

Zabawka jest bardzo starannie wykonana.

Wymiary podstawy: 23,5 x 23,5 x 2 cm

Wiek: 3+

Numer referencyjny: 58749

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies