Układanka kubeczki to znakomita zabawka pozwalająca ćwiczyć koordynację ruchową oraz zręczność. Bawić można się na wiele różnych sposobów. Jeden to ustawienie wieży zaczynając od największego kubeczka do postawienia najmniejszego na samym szczycie. Kolejny to chowanie jednego kubeczka w drugi, co stanowi nie lada atrakcje dla maluchów.
Wysokość całej wieży po jej ustawieniu to aż 58cm! Cała zabawka mieści się w kartonowym pudełeczku o wymiarach 15 x 14cm.
Układanka jest również świetnym zestawem edukacyjnym dla najmłodszych. Małe dziecko bez końca może wkładać mniejsze kubeczki do większych (każdy klocek nie ma jednej ścianki w ten sposób klocki zjamują mało miejsca po włożeniu wszystkich do środka).
Cały zestaw składa się z 6 barwnych sześcianów w różnych rozmiarach. Ściany każdego klocka ozdobione są różnymi ciekawostkami. Każda ściana przedstawia co innego i w taki sposób na każdym z klocków mamy ściankę przedstawiająca : owoc, zabawkę, zwierzątko oraz środek transportu. Na górnej ściance znajduje się kółeczko w kolorze oznaczającym kolor następnego kartoniku w kolejności do ułożenia.
Wymiary:
Materiał: twarda tektura
Estetycznie zapakowana zabawka idealnie nadaje się na oryginalny prezent !
Wiek: 1+
Wymiary: 58 cm
Referencja: 58554