Puzzle sezonowe Zima
Puzzle sezonowe Zima
Puzzle sezonowe Zima
Puzzle sezonowe Zima
Strona główna / Produkty

Puzzle sezonowe Zima

Nasze opinie:
Cena:
25,90 zł
Ean:
6934510512729
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Wesoła zabawa na śniegu, łyżwy, sanki i bałwanek czy to jedyne oznaki zimy jakie dacie radę wyszukać? Na pewno znajdziecie ich znacznie więcej, bo przecież nie chodzi tylko o to, aby ułożyć puzzle, ale również wykorzystać je do nauki rozpoznawania pór roku. Każda z układanek ma śliczny kolorowy obrazek z dziećmi bawiącymi się w charakterystycznej scenerii dla każdej z pór roku.

Teraz dzięki temu, że mamy w ofercie układanki sezonowe ze wszystkimi porami roku możecie wykorzystać również ich edukacyjny charakter. A dodatkowo kupując cały zestaw otrzymasz wysyłkę gratis.

Puzzle to zabawka, która sprawdzi się do ćwiczenia koordynacji ręka-oko czy koncentracji. Układanie obrazka z rozsypanych elementów to również ćwiczenie spostrzegawczości oraz cierpliwości, bo czasem zajmuje to więcej czasu niż byśmy chcieli. Dodatkowo jeśli bawi się więcej niż jedno dziecko puzzle dają okazję do wspólnej zabawy lub rywalizacji. Jedna zabawka - wiele możliwości.

Zabawka wykonana z drewna. Na drewnianej podstawie znajdują się 24 puzzle. Układankę można układać na podstawie lub poza nią.

Wiek: 2+

Wymiary: 30 x 22 cm

Referencja: V51272

Deklaracja zgodności CE