Puzzle sezonowe Jesień
Puzzle sezonowe Jesień
Puzzle sezonowe Jesień
Puzzle sezonowe Jesień
Strona główna / Produkty

Puzzle sezonowe Jesień

Nasze opinie:
Cena:
25,90 zł
Ean:
6934510512712
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Jesień to piękna pora roku mieniąca się kolorowymi liśćmi oraz owocami i warzywami. Rozpoznajecie ją na tym obrazku? Układanki sezonowe to nauka dla dzieci rozpoznawania pór roku i charakterystycznych oznak każdej z nich. Dodatkowo to również świetna zabawa, bo obrazki są ciekawe i przedstawiają wiele szczegółów. Jak chociażby ten jesienny z wesołym miasteczkiem.

Teraz dzięki temu, że mamy w ofercie układanki sezonowe ze wszystkimi porami roku możecie wykorzystać również ich edukacyjny charakter. A dodatkowo kupując cały zestaw otrzymasz wysyłkę gratis.

Puzzle to zabawka, która sprawdzi się do ćwiczenia koordynacji ręka-oko czy koncentracji. Układanie obrazka z rozsypanych elementów to również ćwiczenie spostrzegawczości oraz cierpliwości, bo czasem zajmuje to więcej czasu niż byśmy chcieli. Dodatkowo jeśli bawi się więcej niż jedno dziecko puzzle dają okazję do wspólnej zabawy lub rywalizacji. Jedna zabawka - wiele możliwości.

Zabawka wykonana z drewna. Na drewnianej podstawie znajdują się 24 puzzle. Układankę można układać na podstawie lub poza nią.

Wiek: 2+

Wymiary: 30 x 22 cm

Referencja: V51271

Deklaracja zgodności CE