Układanka panel ścienny - Zebra
Układanka panel ścienny - Zebra
Układanka panel ścienny - Zebra
Układanka panel ścienny - Zebra
Układanka panel ścienny - Zebra
Układanka panel ścienny - Zebra
Strona główna / Produkty

Układanka panel ścienny - Zebra

Cena:
169,90 zł
Ean:
6934510506810
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Viga
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Kształty i kolory do sortowania to fajna zabawa i nauka. Dziecko ćwicząc nakładanie drewnianych nakładek z otworem w danym kształcie na poszczególne kształty będzie uczyło się ich rozpoznawania oraz ćwiczyło koordynację ręka-oko. A co równie ważne zabawka nigdy się nie zgubi i zawsze będzie na swoim miejscu. Teraz to możliwe, bo wystarczy przykręcić ją do ściany. Oto zestaw zabawek sensorycznych i manipulacyjnych w formie panelu do zawieszenia na ścianie. Zabawki tego typu sprawdzą się w przedszkolach, placach zabaw dla dzieci, ale i w domu, zwłaszcza wtedy jeśli w półkach brakuje miejsca na zabawki. 

Zabawkę wiesza się na ścianie na odpowiedniej wysokości dla dziecka i można się bawić bez końca. Co równie ważne ten panel można połączyć z innymi z tej samej serii o wypukłych bokach, aby otrzymać jeszcze większą powierzchnię do zabawy i ciekawą dekorację. Polecamy pasujące bokami do zebry kotka, konika i żyrafę. W ten sposób możecie otrzymać panel z trzech zwierzątek: zebra w środku i dwa po bokach.

Na panelu umieszczono osiem drewnianych kształtów: koło, trójkąt, prostokąt, kwadrat, serce, pięciokąt, gwiazda i owal. Do tego przy każdym zawieszony na sznurku drewniany element, który należy dopasować. Dziecko będzie ćwiczyło koordynację ręka-oko próbując nałożyć kształt tak, aby pasował. Niektóre kształty jak gwiazdka czy koło będą pasować z każdej strony. Natomiast np. serduszko tylko w jednym położeniu.

Całość wykonana z płyty mdf i drewna. Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki znajdują się w zestawie.

Wiek: 18m+

Wymiary: 55 x 36 x 3cm

Referencja V50681

Deklaracja zgodności CE

tablica sensoryczna dla niemowlaka

Dodaj opinię o produkcie