SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!
Gitara drewniana z kotkiem
Gitara drewniana z kotkiem
Gitara drewniana z kotkiem
Gitara drewniana z kotkiem

Gitara drewniana z kotkiem

Cena:
85,00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Nefere
Ilość:
prezentKup na prezent

Zainteresowanie dzieci muzyką jest czymś naturalnym. Od najmłodszych lat dzieci interesują się muzyką, śpiewają, tańczą i próbują grać na prostych instrumentach. Pierwsze oznaki uzdolnień muzycznych pojawiają się już u kilkunastomiesięcznych dzieci, dlatego warto obserwować swoją pociechę. Jeżeli Twoje dziecko z zachwytem i podziwem ogląda grających muzyków, udaje, że ma wymyśloną perkusję lub gitarę, to znaczy, że w domu może dojrzewać prawdziwy talent muzyczny. Warto takie zainteresowania wspierać i rozwijać na początek poprzez dobór odpowiednich zabawek.

Rewelacyjna 6-cio strunowa gitara dla przyszłego gitarzysty.

Pomimo tego, że jest to tylko zabawka jest wykonana tak jak prawdziwa "duża" gitara, z lakierowanego drewna, posiada prawdziwy gryf i nylonowe struny. O tym, które struny są lepsze metalowe czy nylonowe napisano już sporo. Nylonowe są delikatniejsze dla palców, stąd wybór takiej gitary może być dobrym pomysłem dla dzieci. Natomiast struny metalowe dają podobno głośniejszy dźwięk. Wybór pozostawiamy Wam.

W naszym sklepie dostępne są gitary zarówno ze strunami metalowymi, jak i (prezentowana tutaj) nylonowymi.

Gitarę można stroić. Spokojnie i poprawnie dziecko może zagrać nieskomplikowane utwory jak na przykład: Jedzie pociąg z daleka, Zielony Mosteczek itp. 

Nasza gitara to wspaniały instrument dla początkujących muzyków, zwłaszcza jeśli dziecko jest zbyt małe na prawdziwą gitarę lub chcecie sprawdzić na ile jego zapał do nauki będzie trwały. 

W zestawie dołączone jest plastikowe piórko (kostka) do grania oraz zapasowa struna.

Całość wykonana w bardzo estetyczny sposób, w ciekawej niebieskiej kolorystycez kotkiem i kolorowymi gwiazdkami. Końcówki strun z obu stron również są kolorowe co dodaje całości uroku i zwraca na siebie uwagę.

Wymiary: 63 x 22 x 6cm

Menzura: 5cm

Wiek: 3+

Referencja: N4020
Deklaracja zgodności CE

xqi

Dodaj opinię o produkcie