SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Ekspres do kawy Pop-Up
Ekspres do kawy Pop-Up
Ekspres do kawy Pop-Up
Ekspres do kawy Pop-Up

Ekspres do kawy Pop-Up

Cena:
79,90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Lelin
Ilość:

O poranku lub na spotkaniu z przyjaciółmi kawa to jeden z ulubionych napojów dorosłych. A jedna z ulubionych zabaw dzieci to naśladowanie dorosłych. Teraz również dzieci będą mogły przygotować dla mamy, taty lub znajomych kawkę i wspólnie się przy niej pobawić. Ekspres do kawy można także wykorzystać do zabawy w kawiarnię lub stację benzynową.

Śliczny drewniany ekspres do kawy wraz z akcesoriami to również idealne uzupełnienie kuchni oraz piękny dodatek. Zestaw został wykonany w neutralnej kolorystyce zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. 

W skład zestawu wchodzi:

  • ekspres z pokrętłem z boku oraz na górze. Ekspres posiada ruchomy podajnik kapsuł, który można wyciągnąć, aby wygodnie włożyć lub wyjąć kapsułę, jak w prawdziwym ekspresie. Z boku obracana dysza do spieniania mleka
  • karton mleka
  • dwie kapsuły
  • dwie filiżanki ze spodeczkami

Całość wykonana tak, aby jak najbardziej przypominać prawdziwy ekspres i jego zasadę działania. Dodatkową zaletą jest materiał, z jakiego został wykonany tj. drewno. To sprawia, że zabawka jest z jednej strony ekologiczna, a z drugiej bardzo trwała.

Do zestawu polecamy również mikser oraz toster z tej samej linii.

Wymiary ekspresu: 15 x 13 x 18cm

Wiek: 3+

Referencja: L40146

Deklaracja zgodności CE


XVA, XQB, XQE

Dodaj opinię o produkcie