Klocki do nauki liczenia
Klocki do nauki liczenia
Klocki do nauki liczenia
Klocki do nauki liczenia
Klocki do nauki liczenia
Klocki do nauki liczenia
Strona główna / Produkty

Klocki do nauki liczenia

Nasze opinie:
Cena:
234,90 zł
Ean:
4013594586269
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 4 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Pomoc do nauki liczenia, która świetnie sprawdzi się do nauki przez zabawę. Rewelacyjna w swej prostocie układanka zachęci dziecko do nauki i pomoże w zrozumieniu działań matematycznych.

Zestaw zawiera 100 klocków, po 10 z każdego rodzaju. Klocki są wykonane tak, aby każdy kolejny był o 1 cm większy od poprzedniego. Jeśli więc dziecko będzie chciało wykonać działanie wystarczy, że weźmie np. klocek 1, 3 i 4, a następnie ułoży je w słupek. Obok przyłoży słupek, który odpowiada długością trzem poprzednio wybranym klockom i otrzyma rozwiązanie. Dodatkowo każdy numer ma inny kolor, co pomoże dziecku w ich rozróżnieniu poszczególnych klocków. Dzięki takiemu wizualizowaniu dziecko z łatwością będzie wykonywało działania matematyczne, a dodatkowo miało przy tym super zabawę.

Zabawka daje niezliczoną ilość możliwości liczenia, dodawania i odejmowania, nie tylko w zakresie do 10. Dzięki dużej ilości klocków możecie zwiększyć zakres liczenia. Całość wykonana z materiału ekologicznego - drewna. Dzięki kolorowemu wykończeniu dziecko chętnie będzie sięgać po zabawkę. 

Dodatkowo całość zapakowana w drewnianą skrzynkę, aby łatwo było utrzymać zabawkę w porządku. 

Zestaw świetnie sprawdzi się w przedszkolu i zerówce, a także w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Wymiary: 27.5 x 27.5 x 11cm

Wiek: 4+

Referencja: 58626

Deklaracja zgodności CE