Viga - Zręcznościowy Rajd Samochodowy

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Zręcznościowy Rajd Samochodowy

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przedstawiamy wymagającą grę do ćwiczenia zręczności i cierpliwości. Sprawdźcie sami jak szybko Wasz samochodzik pokona wyznaczoną trasę.

Na planszy do gry został namalowany tor do przejechania, ale uwaga cała plansza wokół toru ma umieszczone otwory. Po dwóch bokach planszy wystają sznureczki zakończone czerwonymi kulkami. Do drugiego końca każdego sznureczka został przyczepiony samochodzik z otworem w środku. Gra rozpoczyna się od ułożenia metalowej kulki w środku samochodzika. Zadanie polega na takim sterowaniu samochodem za sznurki, aby poruszał się po torze. Jeśli samochodzik zboczy z toru kulka wpadnie do jednego z wielu otworów i poleci w dół. Wtedy grę trzeba zacząć od początku.

Fantastyczna zabawa. W grę można grać na kilka sposobów. Sterowanie samochodzikiem wcale nie jest takie proste. Trzeba skoordynować pracę obu rąk. Pociągać delikatnia w górę lub opuszczać raz jednym sznurkiem, raz drugim z wyczuciem i precyzją. Jak dzieci opanują obsługę zabawki można przejść do wyścigu na czas... Jest jeszcze druga opcja, w której dwie osoby wspólnymi siłami próbują przeprowadzić samochód po szlaku każda trzymając i balansując jednym sznurkiem. 

Zestaw zawiera:

  • podstawę do gry z samochodzikim zawieszonym na dwóch sznurkach
  • metalową kulkę

Filmik pokazowy poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=PONupbRGqC8&list=UUkuCOCpKXCocnPdFoOhq1qQ&index=12 

Wiek: 3+

Wymiary: 34,5 x 25,5 x 16cm

Referencja: V50664

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies