Goki - Bawełniana torba kot

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Bawełniana torba kot

Cena:
9.90 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 4 lat
Producent:

Opis produktu

Dlaczego warto inwestować w torby bawełniane powinni wiedzieć wszyscy, a zwłaszcza jest to coś czego warto uczyć dzieci. Korzystanie z ekologicznych toreb wielokrotnego użytku jest świetnym przykładem jak można w bardziej świadomy i ekologiczny sposób wykorzystywać zasoby. Ucząc dziecko zabierania ze sobą takich toreb uczymy go ekologicznego zachowania i wyrabiamy ekologiczną postawę. Dodatkowo taka torba będzie fajnym dodatkiem. Przede wszystkim sprawdzi się jako torba plażowa dla dzieci, ale również torba na zakupy po powrocie z wakacji czy torba na dodatkowe zajęcia. 

To co w niej równie ważne to jej kreatywny charakter. Torbę można pokolorować zgodnie z własnym uznaniem, co sprawi że nabierze niepowtarzalnego charakteru. Tak ozdobioną torbę dziecko chętnie ze sobą zabierze. 

Torba z jednej strony ma duży obrazek kotka na plaży, a z drugiej mniejszy podłóżny kotka budującego zamki z piasku. Całości dopełniają czerwone brzegi i uszy torby.

Na zdjęciu pokazano przykład pokolorowania. Torba ma tylko nadruk z konturami.

Do pokolorowania torby polecamy kredki do tkanin dostępne również w naszym sklepie.

Torba wykonana z ekologicznego materiału - bawełny.

Bawełna została wyprodukowana w Indiach w ekologiczny sposób, przyjazny dla środowiska bez użycia nasion modyfikowanych genetycznie. 

Wiek: 4+

Wymiary: 39 x 31,5cm (bez uszu, podany wymiar jest wymiarem komory)

Referencja: 58608

Deklaracja zgodności CE

XVA, XQU

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies