Goki - Pink ball for infants - Le Petit

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pink ball for infants - Le Petit

Cena:
19.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Miękka piłeczka to wymarzony prezent dla malucha. Można nią grać, rzucać, turlikać i przede wszystkich chwytać. 

W piłeczce znajduje się grzechotka, której delikatny dźwięk przykuwa uwagę najmłodszych. Motywuje do zabawy, potrząsania, prób rzucania i turlania, ucząc jednocześnie związków przyczynowo-skutkowych. Miękkość piłeczki sprzyja jednocześnie nauce chwytania i przekładania z jednej rączki do drugiej.

Piłeczka składa się z różnych tkanin w podobnym odcieniu. Tkaniny różnią się nieco w dotyku: 4 elementy z milutkiego pluszu i dwa z bawełny. Dodatkowo piłeczka posiada trzy wszyte metki po jednej stroni i jedną większą po drugiej. Większa metka może również służyć za uchwyt do przyczepienia sznureczka i przywiązania np. do wózka. Dzięki temu piłka nie zgubi się podczas spaceru.

Szukasz prezentu dla nowonarodzonego dziecka? To idealna propozycja jako prezent na pierwszą wizytę.

Produkt spełnia surowej normy OEKO-TEX® Standard 100 - klasa produktów I dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Aby utrzymać higienę, zaleca się pranie ręczne w temperaturze 30 stopni lub w pralce, ale bez mocnego odwirowania.

Wymiary: średnica około 11 -12cm

Wiek od urodzenia 0+

Referencja: 65148B

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies