EcoSnoopers - Scrapbook EcoSnoop - album do scrapbookingu

Eco Snoopers to w bezpośrednim tłumaczeniu Eco Poszukiwacze.

Jest to grupa przyjaciół - zwierząt, których najważniejszymi wartościami jest przyjaźń i troska o środowisko. Postacie EcoSnoopers edukują dzieci swoim zachowaniem jak być przyjaznym dla środowiska. Ich edukacyjne przesłanie jest subtelne i skierowane do szerokiego grona dzieci - od wieku przedszkolnego do nastolatków.

Eco Poszukiwacze poprzez zabawę pokazują dzieciom wiele aspektów dotyczących recyklingu, ekologicznego ogrodnictwa, gier i zabaw, podstaw rzemiosła, a nawet sposobów leczenia dzieci. Pluszowe postacie zachęcają dzieci do postawy GoGreen, która niezbędna jest dla wszystkich, którzy niepokoją się o losy ziemi.

Eco Poszukiwacze pochodzą z Azji, Ameryki Południowej, Afryki, Europy. Dzięki temu dzieci uczą globalnego podejścia do problemu ekologii oraz różnych kultur.

Linia produktów Eco Snoopers® w swoim założeniu jest przyjazna dla środowiska. Tusze, papier i tkaniny zostały przetestowane. Tam gdzie to było możliwe, użyto do produkcji surowców wtórnych bez obniżenia jakości i dużych walorów produktów i bezpieczeństwa dla dzieci.

Scrapbook EcoSnoop - album do scrapbookingu

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Paczkomaty Inpost Odbiór w punkcie
Cena:
45.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Przedstawiamy barwny zestaw kreatywny, który posłuży do wykonania księgi pamiątkowej. Idealnie sprawdzi się dla wszystkich małych kreatorów i artystów.

W zestawie znajdziecie wszystko co potrzeba do wykonania własnej księgi pamiątkowej, łącznie ponad 120 elementów, a wśród nich:

  • księgę ze zdobionymi kartkami
  • oczy do zrobienia własnych zwierzaków
  • tasiemki
  • naklejki
  • cyrkonie
  • tekturowe guziki

Nic więcej nie trzeba dodatkowo kupować - wszystko czego potrzebujecie aby rozpocząć przygodę ze scrapbookingiem, znajduje się w naszym zestawie.

Wystarczy dodać do tego trochę wyobraźni, temat, zdjęcia, trochę wspomnień i gotowe. Utrwalicie wiele chwil. Można taką księgę wykorzystać również w szkole na pamiątkę jakiejś wycieczki lub innego wydarzenia. Można z niej uczynić prezent dla bliskiej osoby np. dziadków z okazji ich święta. Zestaw daje wiele możliwości i świetną zabawę. Wszystkie elementy są kolorowe i ładnie wykonane, a wesołe zwierzątka dodają uroku.

Wymiary:27 x 22,5 x 4cm

Wiek: 6+

Referencja: 53010

Więcej o scrapbookingu dowiecie się na stronie Wikipedii - polecamy:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Scrapbooking

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies