Legler - Magnetyczny labirynt ze zwierzątkami

W 1988 roku Holger i Ingo Legler założyli firmę handlową w Delmenhorst. Wtedy koncentrowali się na imporcie oraz zbycie artykułów promocyjnych i upominków z drewna.

Od 1995 roku założyciele firmy skupiają się na zabawkach z drewna i ciągle powiekszają asortyment, między innymi o artykuły dekoracyjne i upominki. To co zaczęło się przeszło 20 lat temu, urosło w międzyczasie do dobrze prosperującego przedsiębiorstwa na europejską skalę. Aktualnie asortyment zawiera około 3000 produktów, w tym rocznie ponad 500 nowości oraz wiele artykułów własnego opracowania pod nazwą marki „small foot design”.

Produkty Legler to przede wszystkim zabawki edukacyjne, artykuły szkolne oraz artykuły dekoracyjne.

Magnetyczny labirynt ze zwierzątkami

Cena:
62.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Gra zręcznościowa ćwicząca motorykę. Cała zabawa polega na tym aby za pomocą dwóch patyków na sznurkach (przymocowanych do drewnianej plaszy) przeprowadzić czerwone kuleczki w odpowiednie miejsce. W zestawie znajduje się 10 czerwonych kuleczek. Można się bawić na wiele różnych sposób. Pierwsza możliwość to przeprowadzenie kulek do danego zwierzątka w jak najkrótszym czasie. Zabawę można również połączyć z nauką liczenia poprzez wskazując dziecku liczby kulek, które ma przeprowadzić do jednego z czterech zwierzaków: żyrafki, lwa, słonika lub tygryska. Udana zabawa gwarantowana! ;-)

Kolor układanki w rzeczywistoci może być trochę jaśniejszy niż na zdjęciu.

W zestawie:

-plansza ze zwierzakami

-przymocowane na sznurkach dwa patyki do prowadzenia kulek

-10 czerwonych kuleczek  

Materiał: drewniana plansza, płyta z przezroczystego tworzywa sztucznego, plastikowe patyki i kuleczki, sznurki między planszą, a patykami. 

Wymiary: 29x29x1,5 cm

Wiek : 3+

Deklaracja zgodności CE
Numer referencyjny: 7999

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies